AtklataSausana.1s.lv

AtklataSausana.1s.lv


Latvijas atklātais čempionāts invalīdiem ložu šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem.
 Latviski По русский In English

Sacensības 01.06.2016. (BILDES SKATĪT ŠEIT)Komentāri (0)  |  2016-06-12 15:05  |  Skatīts: 6238x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Par pirmajām sacensībām 01.06.2016.


Tukumā 1.jūnijā notika valsts čempionāts ložu šaušanā invalīdiem.

         Margita Kanopka stāsta: Es aktīivi trenejās ložu šaušanā un nonācu pie slēdziena, ka Latvijā nav iespējas piedalīties invalīdu sacensībās, kā tikai vienu reizi gadā. Pateicoties Zigfrīdam Markainim ar viņa ieteikumu:  “Uztaisi sacensības pati”. Šis teikums mani nelika mierā! Pirmais ko es izdarīju – braucu uz Tukuma Domi, lūgt atļauju izmantot Tukuma šautuves telpas paredzētajām sacensībām. Paldies Tukuma Domei, viņi mūsu ideju akceptēja!  Nu, lūk, pirmās sacensības ir notikušas! Tā kā invalīdi šāvēji sacensībām gatavojās visu gadu, bet Latvijā šādas sacensības ir tikai vienreiz gadā Dobelē.  Tas vienkārši bija nepieciešams sportistu labā, lai viņi izjusto šo sacensību satraukumu biežāk, lai būtu lielāks motīvs treniņiem.  Sportists var salīdzināt savus rezultātus kādi tie ir treniņā, un, kā mainās punktu skaits sacensību satraukumā.

Sacensībās piedalījās cilvēki ar īpašām vajadzībām, invalīdi no sporta klubiem un invalīdi biedrību biedri.  Šodien sacensībās bija ieradušies šāvēji no Tukuma, Saldus, Bauskas, Jūrmalas un Engures, bet neatbrauca dobelnieki un rīdzinieki.  Sacensību dalībnieki šauj ar pneimatiskajām pistolēm un šautenēm - Kalibrs 4.5 mm (.177”),  šauj no 10 m attāluma bez dioptrijas ar atklāto tēmekli pa mazajiem mērķiem Nr.8. Tas ir, ļoti, grūts vingrinājums! 

Saku, lielu, paldies brīvprātīgajiem, kuri veltīja savu laiku un palīdzēja šīm sacensībām notikt.  Paldies galvenajiem tiesnešiem – Didzim Tameniekam, Zigfrīdam Markainim. Punktu skaitīšanas tiesnesei – Santai Sokolovai,  tapat Sporta skolai par telpām, bet Initai Ozoliņai un Karinai Ostopenko par sagādāto tēju, kafiju un gardajām maizītēm . 
01.06.2016.

Komentāri (0)  |  2016-06-12 14:22  |  Skatīts: 4352x         Ieteikt draugiem       TweetMe        DalītiesLapa | [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] 10 |